ctyridruhyucesu

Výběr z ohlasů

Do kadeřnictví chodím léta a neměnila bych. Skvělá atmosféra.
Květa, Plzeň

Netušila jsem, jaké jsou rozdíly mezi šamponem z drogerie a tím, který jsem si koupila v kadeřnictví. Moc děkuji za vysvětlení a doporučení vhodného šamponu na mé suché vlasy.
Marie, Slovany

Dojíždím až z Lochotína, ale ta cesta mi stojí za to. Slečna Monika mi pokaždé vykouzlí skvělý střih. Jinam bych už nešla.
Simona, Plzeň - Lochotín

Mám spoustu špatných zkušeností s kadeřnicemi, ale tady mi dokázaly poradit a dát mé poškozené vlasy do kupy.
Mirka, Plzeň

Jedno z mála kadeřnictví, kde vám dělají trvalou.
Alena, Plzeň

Chci poděkovat paní Marketce za skvělou pedikuru.
Pavel, Bručná

Rodinné kadeřnictví. Příjemní lidé i atmosféra.
Radka, Starý Plzenec

Vřele doporučuji.
Šárka, Slovany

Skvělý tým.
Ilona, Plzeň

Servis na jedničku. Skvěle zvládnou i mé těžce obarvitelné šediny.
Jana, Černice

Zkuste. Doporučuji. Profesionalita.
Kája, Plzeň

Vlasová kosmetika

INTERCOSMO
Voilà
EKS
Elixir 79
IL Magnifico
Color & Shine

FREELIMIX
KYO

FRAMESI
Framcolor Glamour
Uki Sonic
Morphosis
ID

REVLON PROFESSIONAL
Alter Ego Italy
Orofluido
Uniq One
Pro You
Intragen
Echos Line
Seliár

KAARAL
Pink Up
K05
Purify
Baco
Maraes

Pokud dbáte o sebe a Vaše zdraví a krásu, neměli by jste také zapomínat na Vaše nohy a pokožku Vašich chodidel.

Proč by jsme se měli starat o chodidla, když jsou převážnou část roku schované v botách?

Existují minimálně dva důvody.

Prvním je zdraví. Nezapomínejme, že chodidla jsou většinu dne uvězněna v botách a denně zatěžována při chůzi, tanci, ale také i když na nich jen tak stojíme. Takže by si snad i trochu naší pozornosti zasloužila. Nemyslíte?

Máte problémy s praskáním kůže na chodidlech, zarůstají Vám nehty, dělají se Vám kuří oka nebo trpíte nadměrným vysušováním pokožky chodidel? Pedikúra může zabránit všem těmto běžným problémům a ušetří nepříjemné kožní problémy. Pedikúra zahrnuje celkovou péči o chodidla, nohy a nehty na nohách. Ostraňováním tvrdé kůže a změkčováním kůže chodidel můžete předejít nejenom praskání, ale například i nepříjemnému pachu nohou nebo různým plísňovým onemocněním.

Druhým důvodem, proč se starat o chodidla, je samotný vzhled chodidla, za který by jsme se neměli stydět, pokud se někde vyzujeme z našich bot.

Pedikúra není pouze doménou žen. I muži mohou využít našich služeb.

Mnoho žen si zakládá na manikúře, protože neudržované ruce a nehty zhoršují celkový vzhled a dojem. Ruce také dokáží prozradit mnoho o našem věku! A proto by jsme měli o ně řádně pečovat. Po čtyřicítce, pokožka na rukách začíná ochabovat a vráskatět. Někdy se mohou začít objevovat i stařecké skvrny. Pokožka na rukách se s přibývajícím věkem ztenšuje, tudíž se degenerují kolagenová a elastenová vlákna. Proto je důležité pokožku dostatečně vyživovat, aby se proces stárnutí zpomalil.

Klasická manikúra zahrnuje úpravu nehtů do požadovaného tvaru a délky, změkčení a následné zatlačení kůžiček, nalakování bezbarvým lakem a nanesení výživného olejíčku.

Pro zpevnění a zkvalitnění Vašich nehtů jsou potřebné vitamíny A, B7, H, B2, B12, C, D , E, dále je to vápník, železo, hořčík, zinek a bílkoviny. O přirozené nehty je třeba se starat intezívně a cíleně, aby se dosáhl očekávaný výsledek.

Slibujeme Vám, že při pravidelné návštěvě v našem kadeřnickém salonu Hana a absolvování doporučených kůr, se výsledek zaručeně dostaví. Odměnou Vám za to budou krásné a upravné ruce.

 

V našem kadeřnickém salonu Hana nabízíme svým zákazníkům tyto služby: